Булитко Виктория


Вікторія Сергіївна Булітко, тобто я, народилася у Запоріжжі в родині педагогів.

У 2005 році отримала диплом Запорізького Національного Університету за фахом – актриса театру і кіно. І, як це не дивно у наш час, працюю за спеціальністю, у сфері театру, кіно та естради. До речі, вибір професії для мене був досить несподіваним і, навіть, випадковим. Я після школи збиралася вступити до ЗНТУ (машинобудівний університет) і вже ходила на підготовчі курси з математики та фізики. Звичайно, техніка, це не моє, але у цьому Вузі був більш менш розвинутий рух КВН. Тому я вирішила, що вчитися мені буде допомагати мій старший брат Максим, який вже студіював там, а я спокійно буду собі грати у клубі веселих та кмітливих і чекати принца на білому коні. Та ба!!! На одному з шкільних КВНів до мене підійшов один з членів журі та запропонував мені вступати до Запорізького Національного Університету, на театральне відділення. Я подумала, батьки подумали, брат з полегшенням видихнув і…2000 рік – я студентка ТЕАТРАЛЬНОГО та ще й з найвищим набранним прохідним балом серед абітурієнтів! У цьому ж році мене запросили до Запорізького театру молоді. Ось так я стала актрисою, хоча країна не дорахувалася конструктора, і вже ніколи не побачить який-небудь «Буліткомобіль». Але це і на краще.

Отже, з освітою розібралися, тепер про робочі будні. З 2000 по 2008 роки, моє серце і трудова книжка належали Запорізькому театру Молоді. З 2008 і до 2016 віддано працювала у театрі на Подолі. Паралельно займалася естрадною діяльністю. На останніх роках в універсітеті разом зі своєю подругою Ольгою Жуковцева(Кіяшко) створила дует "Халва", який двічі поспіль визнавався кращим на Міжнародному фестивалі гумору та мистецтв у номінації "Розмовний жанр". Свою КВНівську кар’єру я теж не полишила. Деякий час грала в запорізьких командах «4й этаж» і «Солнышко». В 2011-2013 роках виступала разом з легендарной командой "Дівчата з Житомиру". І окремо хочу виділити музичний аспект мого життя. Приблизно з 13 років я почала писати пісні, під акомпанемент гітари. Займаюсь цим і наразі, що призвело до створення гурту "Булітка", а також до написання багатьох пісень для ТВ проектів.

З 2015 працюю в «Дізель Студіо» - "Дізель-шоу", "На трьох", "Дізель утро".


Також намагаюся не виключатися із суспільного життя країни. З гордістю можу сказати, що приймала участь у 7 міжнародному фестивалі мистецтв ім. М. Булгакова. Та у добродійній акції для осіб з порушенням функцій зору, приуроченому до міжнародного дня "Білої тростини". І насамкінець, мої нагороди, звання і таке інше. Я дівчина скромна, тому перелічу їх без зайвого пафосу:

 • 2013 — Лауреат загальнонаціональної премії «Людина року» в номінації «Нова генерація року»
 • 2012 — Лауреат ХХ ювілейної театральної премії «Київська пектораль» «За краще виконання жіночої ролі» Вікторія Булітко за роль Валентини у виставі «Минулого літа в Чулимську» за п'єсою О. Вампілова, режисер - художній керівник Київського Академічного драматичного театру на Подолі, народний артист України, лауреат Національної премії ім. Тараса Шевченка Віталій Малахов.
 • 2012 — Лауреат ХХ ювілейної театральної премії «Київська пектораль» «За кращу музичну концепцію» Вікторія Булітко і Іван Небесний спектакль «Минулого літа в Чулимську» за п'єсою О. Вампілова, режисер - художній керівник Київського Академічного драмотичного театру на Подолі, народний артист України, лауреат Національної премії ім. Тараса Шевченка Віталій Малахов.
 • 2012 — Стипендія мера Києва для обдарованої молоді
 • 2012 — Фестиваль «Добрий Театр» «Краща жіноча роль» за роль Валентини у виставі «Минулого літа в Чулимську» за п'єсою О. Вампілова, режисер - художній керівник Київського Академічного драматичного театру на Подолі, народний артист України, лауреат Національної премії ім. Тараса Шевченка Віталій Малахов.
 • 2012 — Лауреат театрального голосування «Вірю!». «Найкраще виконання жіночої ролі» за роль Валентини у виставі «Минулого літа в Чулимську» за п'єсою О. Вампілова, режисер - художній керівник Київського Академічного драматичного театру на Подолі, народний артист України, лауреат Національної премії ім. Тараса Шевченка Віталій Малахов.
 • 2011 — Театральна премія ім. Амвросія Бучми "Бронек-2011" за роль Анни у виставі "La bonne Anna".
 • 2011 — Фестиваль "Голосячий КіВіН 2011" Латвія, Юрмала "Великий КіВіН у темному" в складі команди КВК «Дівчата з Житомира».
 • 2009 — Театральна премія ім. Амвросія Бучми "Бронек-2009" номінація "Мистецька надія".
 • 2007 — 3 место в реалити-шоу "Останній комік" (ICTV)
 • 2006 — 8й міжнародний фестиваль СТЕМ «студентські жарти-2006» диплом: "лауреата 2 ступеня" в складі дуету "Халва"
 • 2006 — 8й міжнародний фестиваль СТЕМ «студентські жарти-2006» нагорода: "за кращу акторську роботу"
 • 2005 — Міжнародний фестиваль гумору «Золотий кролик-2005»: нагорода "приз глядацьких симпатій" в складі дуету "Халва"

Victoria Bulitko - sign
“Я не вижу тех, кто стоит у меня за спиной, и не слышу тех, кто шепчется обо мне в кулуарах. Но, я вижу и слышу тех, кто сидит передо мной. Их взгляды заставляют меня дрожать от восторга и умиления”
Отрывок из откровения Виктории Булитки в трамвае